Otvírací doba:

Po• 14:00 - 21:00
Út• 14:00 - 21:00
St• 14:00 - 21:00
Ct• 14:00 - 21:00
• 14:00 - 22:00
So• 14:00 - 22:00
Ne• 14:00 - 21:00


facebook ico

Spolupracujeme s:


A další spřátelené weby...

Aktualita

Máte obchod, prodejnu, restauraci nebo jiný podnik, ve kterém by jste rádi nabídli naše zboží? Rádi se dohodneme na spolupráci..
Napište nám!

Přejeme Vám dobrý čaj a tvořivou náladu.

Prihlásit se
Cena nákupu: 0 Kč
basket_user_box


Henna na vlasy ořechová


header image detail
foto

footer image detail


Běžná cena:
130,- Kč
5,2 EUR
K dispozici:
20 kusů

Jiné množství - Jiná cena:

 ks

foto
foto

Popis:

Henna kaštanová přírodní barva na vlasy v prášku - Henné Natur Chatain Powder- 90g

Tato zdravá barva na vlasy z henny patří do přírodní řady Henné Natur a kromě henny ve směsi obsahuje ještě indigo a ořech. Hena z francouzské kolekce slouží k barvení vlasů do kaštanově hnědých odlesků - tato kaštanová henna tedy nebarví na hnědo, je určena především pro hnědé vlasy, kterým dá sílu, lesk, zdraví a krásu! Na slunci pak během cca 24 h dojde k oxidaxi a kaštanové odlesky získají na intezitě. Pokud jsou vaše vlasy světlejší a chcete získat výraznější hnědý odstín, doporučujeme tuto kaštanovou hennu smíchat s černou hennou v poměru např. 3:1 (3 díly kaštanu, 1 díl černé). Jedná se o vysoce kvalitní rozemletou rostlinu henny, která přirozeně neobsahuje žádné chemické ani haram přísady a tím velmi příznivě působí na vlasy a pokožku. Tato francouzská přírodní Henna Natur oživuje barvy a uzdravuje - regeneruje vlasy a pokožku. Balení vystačí na několik aplikací. 

Henna na rozdíl od chemických barev nenarušuje strukturu vlasu, vytvoří na každém vlasu mikroskopickou vrstvičku, pouze ho obalí, a tím vlas mechanicky ochrání proti vnějším nepříznivým vlivům. Zevnitř posiluje a regeneruje strukturu vlasů. Napomáhá udržovat zdravou pokožku hlavy. Předchází nadměrnému maštění, omezuje tvorbu lupů a třepení konečků. Vlasům dodá zářivou barvu, lesk, sílu, zdraví a zabraňuje jejich lámání. Různých barevných odstínů se dosahuje přidáním dalších přírodních přísad slupky z ořechů, heřmánek, indigo.

Tato 100% přírodní barva neumožňuje zesvětlení tmavých vlasů a výrazné změny odstínů. Proto doporučujeme vybrat odstín přibližně odpovídající původní barvě Vašich vlasů. 

Jak aplikovat hennu - Jak si obarvit vlasy hennou - Návod k použití henny:

Hennu - prášek, smícháme s horkou vodou (50°C – 70°C), důkladně rozmícháme, dokud nevznikne pasta bez hrudek. Směs nenecháváme odstát (neboť tato henna obsahuje indigo) a rovnou nanášíme. Připravíme si jednorázové plastové rukavice, jednorázovou igelitovou čepici nebo potravinářskou fólii a starý ručník. Čelo, uši a zátylek si natřeme mastným krémem, tím předejdeme případnému zabarvení pokožky. Vzniklou pastu nanášíme na umyté a mírně vlhké vlasy, a to nejprve na kořínky a následně postupujeme ve vrstvách až ke konečkům. Po nanesení vlasy skryjeme pod igelitovou čepici nebo potravinovou fólii. Aby zůstaly vlasy v teple, zabalíme je ještě pod ručník. Podle žádané intenzity výsledného odstínu necháme hennu působit 3-8 hodin. Kratší doba působení = menší intenzita zabarvení. Delší působení = větší intenzita zabarvení. Nakonec vlasy umyjeme a vysušíme.

Henna časem ještě na vzduchu a slunci oxiduje, tudíž konečná barva je patrná až po 3-4 dnech.

Jak dosáhnout výraznějšího odstínu:

  • INTENZIVNĚJŠÍ ČERVENÝ ODSTÍN - namísto vody zalijte prášek z henny silným čajem z ibišku či odvarem z červené cibule

  • INTENZIVNĚ TMAVÉ ZABARVENÍ - prášek z henny zalijte namísto vody silnou černou kávou                                                                                                                      

  • ZÁŘIVĚJŠÍ BLOND ODLESKY - přášek z henny rozmíchejte v heřmánkovém čaji

Jakými přísadami podpořit regenerační účinky henny:

  • HYDRATCE SUCHÝCH A POŠKOZENÝCH VLASŮ – do směsi přidejte lžíci oleje: kokosový, jasmínový, sezamový, arganový

  • INTENZIVNĚJŠÍ REGENERACE - k prášku přimíchejte žloutek a lžičku medu

Vzorník barev

Tabulka je pouze orientačního charakteru - výsledná barva a její intenzita závisí na době působení a konkrétním vlasovém typu    

 
Created by obsah.info, 2011 - 2015