Chcete hned vědět o aktuálním dění v čajovně? Přidejte se do skupiny na Facebooku


facebook ico

instagram ico


Otvírací doba:

Po• 14:00 - 22:00
Út• 14:00 - 22:00
St• 14:00 - 22:00
Ct• 14:00 - 22:00
• 14:00 - 22:00
So• 14:00 - 22:00
Ne• 14:00 - 22:00


Aktualita

Máte obchod, prodejnu, restauraci nebo jiný podnik, ve kterém byste rádi nabídli naše zboží? Můžeme Vám nabídnout lepší ceny!
Napište nám!

Prihlásit se
Cena nákupu: 0 Kč
basket_user_box


Registrace nového uživatele


Chci se registrovat jako firma, nebo podnikatel:

Název firmy:

Jméno:

Příjmení:

IČ:

DIČ:

Ulice a č.p.:

Město:

PSČ:


Telefon:

Email:

Email znovu:Heslo:

Heslo ještě jednou:
Doručovací adresa je jiná než fakturační:

Doručovací adresa:

Název firmy:

Jméno:

Příjmení:

Ulice a č.p.:

Město:

PSČ:
Podmínky nákupu:

1. Pro uskutečnění objednávky je nutné provést registraci uživatele. Registrací uživatel souhlasí s uchováním a zpracováním jeho osobních dat, pro účely uskutečnění obchodu. Uživatel smí uvádět pouze pravdivé údaje a provozovatel serveru je oprávněn ověřit pravdivost těchto údajů. Provozovatel serveru prohlašuje, že oznámil Úřadu pro ochranu osobních údajů zpracování osobních údajů registrovaných uživatelů a je u tohoto úřadu registrován jako správce dat.

2. Uživatel odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s platebními a dodacími podmínkami, a také s reklamačním řádem. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné! Odesláním objednávky uživatel potvrzuje, že údaje o objednávaném zboží i kontaktní údaje objednávkovém formuláři jsou správné. Odesláním objednávky zákazník obdrží email s potvrzením o přijetí nové objednávky do systému serveru, neobdrží-li tento potvrzovací email, objednávka nebude vyřízena. Stav objednávek může uživatel sledovat s sekci "Můj účet" a o každé změně stavu objednávky bude informován emailem. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte na email "taocajovna@gmail.com" .

3. Pokud dojde ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce. Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

4. Každá objednávka v hodnotě 3000,- Kč a více bude doručena bez účtování poštovného a balného.

5. Provozovatel serveru si vyhrazuje právo objednávku odmítnout nebo zrušit a to i bez udání důvodu. Provozovatel dále může uživatele kontaktovat pro upřesnění detailů objednávky, nebo detailů o doručení. Pokud zboží nebude skladem, provozovatel si vyhrazuje 14 denní lhůtu na vyřízení objednávky, zákazník bude o této skutečnosti informován emailem.

6. Reklamační řád - každý zákazník má právo zboží zakoupené na tomto serveru vrátit během 7 dnů od doručení, zejména pak v případě, že doručené zboží je poškozené. O této skutečnosti musí být provozovatel serveru předem informován. Zboží může být po předchozí dohodě doručeno buď osobně nebo velmi pečlivě zabalené doporučeným pojištěným balíkem na adresu, kterou zákazníkovi sdělí provozovatel serveru. V případě, že se jedná o vrácení nepoškozeného zboží, zboží musí být doručeno nepoškozené. Ke zboží vždy přiložte číslo běžného účtu, na který si přejete vrátit částku za reklamované zboží (bez poštovného a balného). Při vracení zboží, zákazník souhlasí s tím, že veškeré náklady na přepravu, jsou jeho nákladem!

7. Ceny poštovného a balného pro ČR (včetně DPH):
-> platba převodem předem na náš běžný účet 6005187/3500 = +130 Kč
-> platba na dobírku = +150 Kč

osobní převzetí pouze po předchozí domluvě, platba v hotovosti v Tao Čajovně v České Lípě - Pouze za maloobchodní ceny čajovny!
8. Objednávky vyřizujeme během 2-3 pracovních dnů (1-2x za týden). Po ČR odesíláme Českou poštou jako doporučený balík.


Souhlasím s pravidly užívání

Ochrana proti SPAMU:
Napište číslici šest:

Created by obsah.info, 2011 - 2015