Otvírací doba:

Po• 14:00 - 21:00
Út• 14:00 - 21:00
St• 14:00 - 21:00
Ct• 14:00 - 21:00
• 14:00 - 22:00
So• 14:00 - 22:00
Ne• 14:00 - 21:00


facebook ico

Spolupracujeme s:


A další spřátelené weby...

Aktualita

Máte obchod, prodejnu, restauraci nebo jiný podnik, ve kterém by jste rádi nabídli naše zboží? Rádi se dohodneme na spolupráci..
Napište nám!

Přejeme Vám dobrý čaj a tvořivou náladu.

Prihlásit se
Cena nákupu: 0 Kč
basket_user_box


Semena amarantu – laskavce


header image detail
foto

footer image detail


Běžná cena:
60,- Kč
2,5 EUR
K dispozici:
Po dohodě


 

Zboží z kategorie:

Potraviny

Ořechy a semínka
foto

Popis:

Přednosti a výhody amarantu znaly již starověké národy Jižní Ameriky. Amarant (neboli laskavec) se doporučuje přidávat k müsli a mléčným polévkám. Dále je možné používat laskavec jako náhražku máku do domácích moučných pokrmů. Kromě toho neobsahuje lepek a tak může být součástí směsí pro bezlepkovou dietu.

Semena amarantu by měla být obsažena v jídelníčku všech aktivních lidí a sportovců, jelikož se jedná o vyvážený přísun vápníku, hořčíku, železa, vitamínů (B, C a E) a nenasycené mastné kyseliny spolu s kvalitní bílkovinou, což podporuje růst svalové hmoty. Dále laskavec pomáhá při regeneraci buněk a látkové výměně, a díky obsaženému rutinu pomáhá žilám uchovávat jejich pružnost. U malých dětí podporuje obsažená bílkovina tvorbu mozkových buněk a slouží k dobrému duševnímu vývoji. 

Vzhledem k tomu, že semena amarantu mají nízký glykemický index, dochází k vyrovnanému a delšímu trávení, což napomáhá redukci tělesné hmotnosti. 

Použití:

Zrna amarantu opláchněte, vložte do vroucí vody a vařte přibližně po dobu 15 minut. Uvařenou směs lze použít do polévky, kaše, dortů i zákusků, či k zelenině. Laskavec je možné přidávat také do vařených, dušených i pečených jídel. 

Balení: 200 g 

 
Created by obsah.info, 2011 - 2015