Otvírací doba:

Po• 14:00 - 21:00
Út• 14:00 - 21:00
St• 14:00 - 21:00
Ct• 14:00 - 21:00
• 14:00 - 22:00
So• 14:00 - 22:00
Ne• 14:00 - 21:00


facebook ico

Spolupracujeme s:


A další spřátelené weby...

Aktualita

Máte obchod, prodejnu, restauraci nebo jiný podnik, ve kterém by jste rádi nabídli naše zboží? Rádi se dohodneme na spolupráci..
Napište nám!

Přejeme Vám dobrý čaj a tvořivou náladu.

Prihlásit se
Cena nákupu: 0 Kč
basket_user_box


Skleněný filtr větší pro 1,5l


header image detail
foto

footer image detail


Běžná cena:
95,- Kč
4,0 EUR
K dispozici:
Ano

 

 ks

foto

Popis:

Existují 2 velikosti - tato větší pro konvici 1,3l a 1,5l a pak ještě menší sítko (filtr) ze skla pro konvici 1l. Toto sítko je vhodné pro konvici 1,5l.

Náhradní skleněný filtr, nebo také sítko pro skleněné konvice Simax z varného (borokřemičitého) tvrzeného skla. Skleněný filtr je prořezávaný a velice křehký! Slouží na přípravu čaje, bylin, či jiných teplých i studených nápojů a tekutin. Výrobky (konvice, konvičky, čajníky, filtry a sítka, šálky, misky, skleničky či třeba hrníčky) z varného skla jsou pachově a chuťově neutrální, lze je používat na plynovém i elektrickém hořáku a přímo v nich vařit čaj či kávu, lze je používat v mikrovlné troubě, v troubě na pečení, pro uskladnění v lednici, lze je také umývat v myčce na nádobí. Sklo je vysoce hygienické a zaručuje zdravotně nezávadnou přípravu pokrmů. Sklo může vlivem nepřiměřeného tlaku, odření, nárazu nebo prudkého ochlazení prasknout. Při používání proto dodržujte zásadu pozvolného ohřívání i ochlazování.

Skleněné konvice vybavené tímto skleněným filtrem se hodí na přípravu porcovaného, sypaného i kvetoucího čaje a k tomuto účelu je také vřele doporučujeme. Čajovou konvici doporučujeme kombinovat s čajovým ohříváčkem na čajovou svíčku, který jednak udržuje teplotu nápoje po dlouhou dobu a také nápoje prosvěcuje, což je velmi efektní na večer, zejména pak, máte-li v kovičce třeba kousky ovoce, nebo kvetoucí čaj. Existují 2 typy skleněných čajových filtrů pro konvice Simax - větší pro typ Marta 1,5l a menší pro typ Eva 1l. Skleněné sítko na čaj umožňuje snadnou a jednoduchou přípravu sypaného čaje. U této skleněné konvičky, vyrobené kompletně jen z čirého (průhledného) skla máte výhodu, že vidíte, jakou má čaj barvu a kolik ho zbývá, můžete sledovat proces vaření, nebo identifikovat co je v luhně, aniž by jste museli zvedat víčko konvičky.

Filtr pro skleněné konvice Marta, Eva a další je vyráběn v České Republice pod značkou Simax. Mnohaleté zkušenosti mnoha čajoven a domácností v ČR jsou jasným důkazem, že se jedná o výborné sklo nejlepší - špičkové kvality! 

 

Výhody skla:

- snadná údržba, hezký tvar

- výborné kvalitní české varné sklo, které nevstřebává žádné chutě ani vůně

- ve filtru můžeme tedy bez obav připravovat různé nápoje hned po sobě, aniž by se ovlivnily

- ve skleněné konvičce na čaj vidíme a můžeme hodnotit louhování čaje
Created by obsah.info, 2011 - 2015