Otvírací doba:

Po• 14:00 - 21:00
Út• 14:00 - 21:00
St• 14:00 - 21:00
Ct• 14:00 - 21:00
• 14:00 - 22:00
So• 14:00 - 22:00
Ne• 14:00 - 21:00


facebook ico

Spolupracujeme s:


A další spřátelené weby...

Aktualita

Máte obchod, prodejnu, restauraci nebo jiný podnik, ve kterém by jste rádi nabídli naše zboží? Rádi se dohodneme na spolupráci..
Napište nám!

Přejeme Vám dobrý čaj a tvořivou náladu.

Prihlásit se
Cena nákupu: 0 Kč
basket_user_box


Slíváček minijapan zelený


header image detail
foto

footer image detail


Běžná cena:
890,- Kč
37,1 EUR
K dispozici:
3 kusy

 

 ks

foto
foto
foto

Popis:

Kvalitní Gaiwan - Slíváček - Minijapan - Shiboridashi - Čajová miska s pokličkou pro přípravu vícenálevových čajů - Keramický gaiwan, nebo také malá čajová konvička o objemu 200 ml v krásném tmavě zeleném přírodním provedení s matnou glazurou, pálená v elektrické peci. Součástí čajového setu je Gaiwan a miska ve stejném provedení, stejného objemu - set je tedy vhodný zejména pro pití vícenálevových čajů v jednom. Výrobek pochází od předního českého keramika Petra Jurníčka. Kameninový gaiwan je naprosto ideální pro přípravu vícenálevových bílých a zelených lehčích čajů. Možnost prodeje pouze komplet.

V dobách dynastie Čchingů se rozšířila čajová miska čcha wan (jak wan) , nářečně čung (zhong), neboli v české transkripci gaiwan. Jedná se o čajovou misku s pokličkou a podšálkem. Zhong je čínská čajová konvička a hrneček v jednom. Bývá vyroben z porcelánu nebo yixing keramiky o objemu cca 2dcl. Je vhodný pro přípravu sypaných čajů a k jejich celodennímu popíjení a opětovnému zalévání.

Země původu: Česká republika

Čajové konvičky, gaiwany, zhongy existují také v mnoha barevných variantách s různými motivy, další naší nabídku kvalitního čajového nádobí naleznete zde.

Foto je pouze ilustrační, slíváček může mít trochu světlejší nebo tmavší barvy a lehce odlišný tvar - jde o ruční práci!
Created by obsah.info, 2011 - 2015